חוגגים את לג בעומר בהפנינג קמפינג משפחות בפארק כפר סבא: חוגגים את לג בעומר מחוץ למדורה. 

קמפינג משפחות בפארק כפר סבא

אירועי החג ייפתחו בקמפינג משפחות בפארק כפר סבא – אירוע המתקיים לראשונה בעיר ביום רביעי, ערב לג בעומר בין התאריכים 18-19 במאי 2022, החל מהשעה 17:00.

במסגרת האירוע יתקיימו בפארק כפר סבא:

  • מתחם להקמת אוהלים למשפחות
  • סדנאות חץ וקשת
  • סיור עששיות
  • סדנת זוחלים בחי פארק
  • בניית כלים מוזיקליים
  • מופע שירה בציבור של בובי זמר
  • בבוקר למחרת יוגה
  • אפיית פיתות בטאבון ועוד

עלות להשתתפות בקמפינג: 150 שקל למשפחה בת 5 נפשות.

עיריית כפר סבא נערכת בימים אלה לקראת חג ל"ג בעומר תחת הכותרת: חוגגים את ל"ג בעומר מחוץ למדורה, באחריות ובבטיחות.

העירייה תציע לקראת החג פעילויות אלטרנטיביות  ברחבי העיר, מתוך התחשבות בסביבה ודאגה לבטיחות התושבים ובעלי החיים.

לג בעומר בכפר סבא, קמפינג משפחות
לג בעומר: איפה מותר להדליק מדורות בכפר סבא? והשנה רק מדורות מצומצמות וסימליות

בנוסף, בתאריך 18/5 תתקיים שחייה לילית לכל המשפחה בבריכת גלי השרון בעלות מוזלת של 20 שקלים לאדם, סרטים מוזלים בעלות של 15 שקלים בלבד לבנות ובני נוער בהוט סינמה בין התאריכים 18-19/05, סדנה זוגית נגרות בעץ במרכז הצעירים, סיור חווייתי של מינהלת גמלאים שיתקיים בתאריך 17/05, תהלוכות ל"ג בעומד בשיתוף חב"ד בשכונות עלייה ויוספטל ובמרכז העיר ופארק כפר סבא, קרקס קולומביה שמגיע לעיר בתאריך 19/05, חוויית כדורעף בתאריך 18/05 במתחם הספורטק וסיורי עששיות בגן הברון מנשה ובגן הארכיאולוגי.

לקראת לג בעומר, הכינה העירייה חוברת של כלל האירועים, ובה בין היתר מפה של השטחים בהם תותר הדלקת אש סמלית ומצומצמת והנחיות ביטחון ובטיחות. בערב ל"ג בעומר יתקיים סיור מוגנות עם סיירת הורים ומתנדבים עירוניים.

כל הפרטים על אירועי לג בעומר בכפר סבא באתר העירייה: www.kfar-saba.muni.il

ראש העיר, רפי סער: "כמדי שנה, אנו מציעים שלל של פעילויות אלטרנטיביות לל"ג בעומר, מתוך מטרה לצמצם את הנזק לסביבה ולשמור על בטיחות הילדות, הילדים וכלל התושבים. כעיר ירוקה, המקדמת פעילויות רבות למען שמירה על כדור הארץ, אנו קוראים לתושבי העיר להימנע מהדלקת מדורות ולהצטרף לפעילויות שהכנו להם, ובראשם קמפינג המשפחות – שיעניק למשפחות חוויה קהילתית ייחודית".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הקיימות והחדשנות, עילאי הרסגור-הנדין: "כיום זה כבר קונצנזוס – ניתן לחגוג את ל"ג בעומר בכיף ולשמור על אוויר נקי – ללא פגיעה בסביבה או נזק בריאותי.

הפעילויות המגוונות לכל המשפחה יהפכו את החג הזה לשמח במיוחד. לאלה מאיתנו שרוצים לחגוג עם תפוחי אדמה, אפיית פיתות על סאג' או צליית מרשמלו על האש, תתאפשר הדלקת אש סמלית וקטנה לצרכים אלה בלבד, אך ישנן פעילויות רבות אחרות באווירה ירוקה ומהנה. אני קורא לתושבות ותושבי כפר סבא להימנע מהדלקת מדורות ולאפשר לכולנו לקחת חלק בשמחה".